zanimzaczniesz

ZANIM ZACZNIESZ

Chciałbym w imieniu całej ekipy podziękować, że w ogóle udało ci się tutaj pojawić. Staraliśmy się jak mogliśmy, żeby dostarczyć ci przedniej zabawy i ciekawych wrażeń. Liczymy na docenienie naszego wysiłku i prosimy o wzięcie pod uwagę kilku zasad, a raczej wskazówek, bez których niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować bezproblemowego przebiegu rozgrywki.

PO PIERWSZE

Nie spiesz się, daj się poinstruować mową aktorów oraz tekstami wyświetlanymi na ekranie. Niczego nie przegapisz – klipami video możesz manipulować za pomocą paska przewijania. Dopiero kiedy pojawia się tzw. freeze frame (nieruchoma klatka) klip zmierza ku końcowi, co jest znakiem, że trzeba będzie coś kliknąć.
Mówiąc jeszcze o klikaniu, pamiętaj, że każdy przycisk to odnośnik do innej strony. Traktujmy je delikatnie i z ostrożnością, żeby niczego nie przegapić lub nie zagubić się w labiryncie linków.

PO DRUGIE

Nie bój się eksplorować przestrzeni jaką dla ciebie przygotowaliśmy, jest większa niż może się wydawać. Prosimy tylko o jedno – rób to tylko i wyłącznie w ramach tego co dla ciebie przygotowaliśmy, tj. przez odnośniki.

PO TRZECIE I NAJWAŻNIEJSZE

Mimo największych starań, żeby projekt poszedł zgodnie z planem, niektóre rzeczy przerosły nasze możliwości. Nie byliśmy w stanie stworzyć algorytmu, który zapisze twój postęp w przebiegu gry, w tym najważniejsze – ile zadań udało ci się dotychczas odblokować. Musimy więc z pochyloną głową prosić o zapamiętywanie lub zapisywanie ilości ukończonych zadań, a następnie o przyznawanie się do swojego wyniku, kiedy gra cię o to poprosi.

Nie ma maksymalnej ilości quizów. Jeden quiz składa się z 4 pytań, żeby został zaliczony może wystąpić jedna pomyłka.

Zalecamy też o podchodzenie do gry na komputerach, jest to dużo wygodniejsze + strona funkcjonuje dużo lepiej w takim formacie.

To co, gotowy?